Müükhouse
Chalet with Pool and Terrace in Espartinas
249 990 €
977 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
256 m²
Elamispind
1200 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom chalet features a south-facing orientation, a private terrace, and a swimming pool. The property includes a spacious garden with lemon and orange trees, a barbecue area, and a garden kitchen. It is located in a peaceful urbanisation with nearby amenities and a bus stop within a 4-minute walk.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
23 kmLennujaam
23 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
3 kmRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
8 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
16 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.