Müükhouse
Chalet with Large Plot on Ruta de la Plata
660 000 €
2750 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
240 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom chalet features independent heating and a double garage. The property sits on a large plot with palm trees, grass, and a summer house, located along the Ruta de la Plata.
Ehitusaasta1980
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalRand
53 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

living room
Chalet with Large Plot on Ruta de la Plata
660 000 €
2750 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Inmobiliaria Fernández
Viide: 100265725
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.