Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Chalet with Garden View in Charente
1 / 7
MüükMaja

Chalet with Garden View in Charente

24 000 €
1200 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 8. juuli 2026

20 m²
Elamispind

Kirjeldus

This 20 m² chalet offers a garden view and countryside view. It includes dry toilets and easy access to parking. The property has potential for expansion and can be used for leisure or professional activities.

SeisukordHea
OmandTäis

Lisaomadused

Maavaade
Parkla

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: optimhome.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 8. juuli 2026 · 79 päeva
Alghind27 000 €1350 € /m²
Muutus-3000 €-11.1% 79 päeva jooksul
Praegune24 000 €1200 € /m²
27 000 €24 000 €8. juuli5. septTäna
8. juuli 202627 000 €1350 € /m²Algne
5. sept 202624 000 €1200 € /m²-11.1%

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
7 km
Raudteejaam
4 km
Lennujaam
96 km

Haridus

Algkool
Lähedal
Keskkool
5 km
Ülikool
12 km
Raamatukogu
4 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
4 km
Toidupood
4 km
Restoran
Lähedal
Pank
4 km

Tervishoid

Apteek
4 km
Arst
4 km
Haigla
5 km
Veterinaaria
5 km

Vaba aeg ja loodus

Park
4 km
Rand
4 km

Keskkond

Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
OptimHomeOptimHomeAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
optimhome
Alexis EMIER
Viide: 830034711165

Photo Tour

Aed - Chalet with Garden View in Charente

garden

Vannitoad - Chalet with Garden View in Charente

bathroom

Kabinet - Chalet with Garden View in Charente

home office

Aed - Chalet with Garden View in Charente

garden

Välivaade - Chalet with Garden View in Charente

driveway

Kabinet - Chalet with Garden View in Charente

home office

Kabinet - Chalet with Garden View in Charente

home office

Chalet with Garden View in Charente
24 000 €1200 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Saada päring ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastuse saad otse oma postkasti.

Chalet with Garden View in Charente
SAINT SIMEUX · 20 m²

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com