Müükhouse
Chalet with Garden in Rincón de Seca
340 000 €
850 €/m²
7
Toad kokku
7
Magamistoad
5
Vannitoad
400 m²
Elamispind
Kirjeldus
This seven-bedroom, five-bathroom chalet is in good condition and features a private garden. Located in Rincón de Seca, Pedanías Oeste, Murcia, the property offers ample space and a serene setting.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
19 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
10 kmÜlikool
LähedalRand
27 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.