Müükhouse
Chalet with Extensive Land in El Palo
2 350 000 €
2350 €/m²
5
Toad kokku
5
Magamistoad
4
Vannitoad
1000 m²
Elamispind
1 000 000 m²
Krunt
Kirjeldus
This chalet offers five bedrooms and is situated on a 1,000 m² plot in El Palo. The property includes a 1,000 m² built area comprising three derelict houses, with water and electricity supplied by Endesa. The chalet is in good condition and registered for renovation.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
72 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.