Müükhouse
Chalet with Courtyard in El Rocío
2 100 000 €
10 000 €/m²
6
Toad kokku
6
Magamistoad
2
Vannitoad
210 m²
Elamispind
Kirjeldus
This six-bedroom, two-bathroom chalet features air conditioning throughout. The property includes a patio with a bar and a stable, located in the heart of El Rocío.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
56 kmHaridus
Ülikool
14 kmRaamatukogu
15 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
41 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmPhoto Tour

Chalet with Courtyard in El Rocío
2 100 000 €
10 000 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Cubillo Gallego Asesores Inmobiliarios
Viide: 132490342
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.