Müükhouse
Chalet with 3 Bedrooms in Alberic
91 000 €
820 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
111 m²
Elamispind
Kirjeldus
This chalet offers three bedrooms and is in good condition. It is located in Alberic, providing a comfortable living space. The property is 111 m² in size.
SeisukordHea
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
40 kmHaridus
Lasteaed
5 kmÜlikool
9 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
8 kmArst
6 kmHaigla
8 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
16 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.