Müükhouse
Chalet in Copropriété in Val d'Isère
1 300 000 €
13 978 €/m²
4
Toad kokku
93 m²
Elamispind
Kirjeldus
This property comprises three independent units: an apartment of approximately 38 m², a studio of approximately 21 m², and a bedroom of approximately 24 m². The property is located in the sought-after La Daille - Vieux Village area, close to ski slopes and amenities. It is part of the Maison Boch copropriété, which includes five main lots.
OmandKaasomand
Lisaomadused
Mägivaade
Metsavaade
Möbleeritud
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, luxuryestate.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
59 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
25 kmÜlikool
41 kmRaamatukogu
15 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
25 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
24 kmPhoto Tour

Chalet in Copropriété in Val d'Isère
1 300 000 €
13 978 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
maison rignault
Viide: 132517747
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.