Müükhouse
Chalet for Investment in Iniesta
90 000 €
566 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
159 m²
Elamispind
Kirjeldus
This chalet offers four bedrooms and is situated in Iniesta. Constructed in 1980, the property requires renovation. It is currently occupied, limiting interior access, and is available for direct purchase from a bank, ideal for investors seeking long-term returns.
Ehitusaasta1980
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Raudteejaam
26 kmLennujaam
106 kmHaridus
Ülikool
49 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalRestoran
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
12 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
17 kmPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.