Müükhouse
6-bedroom house in ES
400 000 €
1111 €/m²
6
Magamistoad
3
Vannitoad
360 m²
Elamispind
2025 m²
Krunt
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
9 kmMetroopeatus
4 kmLennujaam
41 kmHaridus
Lasteaed
4 kmÜlikool
13 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
3 kmRestoran
3 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
3 kmHaigla
12 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmPhoto Tour

Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.