Müükhouse
3-bedroom house in ES
120 000 €
541 €/m²
3
Magamistoad
1
Vannitoad
222 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalRand
22 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.