Müükhouse
7-bedroom house in ES
999 000 €
1249 €/m²
7
Magamistoad
4
Vannitoad
800 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
69 kmHaridus
Lasteaed
4 kmÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
5 kmRestoran
4 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.