Pildid puuduvad
Müükapartment
Central Townhouse Apartment in Fano
230 000 €
2091 €/m²
Via Montevecchio 86, Fano
6
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
110 m²
Elamispind
Kirjeldus
This six-bedroom, one-bathroom apartment is located in a recently externally refurbished building in the heart of Fano's historic centre. The property, which requires internal renovation, features a living room, study, kitchen, and a bedroom area with two rooms. It includes an accessible attic storage space via an elevator and centralised heating with a meter.
Ehitusaasta1950
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus0 / 4
Asukoht
Via Montevecchio 86, Fano
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
700 m10 minLennujaam
36 km1.6hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
100 m2 minRaamatukogu
100 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
0 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
400 m7 minHaigla
700 m11 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
700 m11 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km5 minRaudtee
300 m5 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.