Müükhouse
2-bedroom house in ES
114 000 €
1239 €/m²
2
Magamistoad
1
Vannitoad
92 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
6 kmRaudteejaam
23 kmLennujaam
86 kmHaridus
Lasteaed
7 kmÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
17 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.