Müükhouse
6-bedroom house in ES
480 000 €
1371 €/m²
6
Magamistoad
1
Vannitoad
350 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
75 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
42 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.