Müükhouse
4-bedroom house in ES
549 000 €
2196 €/m²
4
Magamistoad
4
Vannitoad
250 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
11 kmLennujaam
55 kmHaridus
Lasteaed
4 kmÜlikool
8 kmRaamatukogu
9 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
10 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.