Müükhouse
6-bedroom house in ES
165 000 €
184 €/m²
6
Magamistoad
2
Vannitoad
895 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
8 kmRaudteejaam
7 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
11 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
7 kmRestoran
LähedalPank
8 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.