Müükapartment
3-room apartment in København S
8 995 000 DKK
76 229 DKK/m²
Carl Th. Zahles Gade 6, 5. th., 2300 København S
3
Toad kokku
118 m²
Elamispind
Ehitusaasta2005
Korrus5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Carl Th. Zahles Gade 6, 5. th., 2300 København S
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
1,2 km20 minMetroopeatus
700 m11 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minKeskkool
1,4 km22 minÜlikool
700 m11 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
200 m3 minRestoran
400 m6 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
200 m3 minHaigla
2,1 km5 minVeterinaaria
500 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1000 m16 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
800 m12 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.