Müükapartment
9-room apartment in Ixelles
565 000 €
4520 €/m²
Rue Capitaine Crespel 36
9
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
125 m²
Elamispind
125 m²
Krunt
20 m²
Terrass
Ehitusaasta2010
SeisukordSuurepärane
Korrus1 / 4
Energiaklass
66 kWh/m²/yrB
Class B — 66 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue Capitaine Crespel 36
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
900 m15 minMetroopeatus
200 m4 minLennujaam
9 km24 minHaridus
Lasteaed
400 m7 minAlgkool
600 m9 minKeskkool
700 m11 minÜlikool
1,1 km17 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
200 m2 minArst
100 m2 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
20 km51 minKeskkond
Raudtee
900 m14 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.