Müükcommercial
2-bedroom commercial property in Catania
169 000 €
615 €/m²
Corso Indipendenza , 260
2
Magamistoad
275 m²
Elamispind
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: century21.it
Energiatõhusus
Energiaklass
G
Class G
Asukoht
Corso Indipendenza , 260
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
4 km9 minMetroopeatus
1,1 km17 minLennujaam
4 km10 minHaridus
Lasteaed
1,8 km28 minÜlikool
2,0 km31 minRaamatukogu
2,0 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
900 m13 minRestoran
200 m3 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
800 m13 minHaigla
800 m12 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
2,6 km7 minRaudtee
2,4 km6 minPhoto Tour

terrace patio

other room

other room

hallway entrance

other room

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.