Müükapartment
2-room apartment in Vilnius
229 000 €
4667 €/m²
Vilnius, Šnipiškės, Slucko g.
2
Toad kokku
49.07 m²
Elamispind
Ehitusaasta19402022
Korrus2 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: aruodas.lt
Asukoht
Vilnius, Šnipiškės, Slucko g.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
5 km13 minLennujaam
5 km12 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minKeskkool
2,2 km6 minÜlikool
1,1 km17 minRaamatukogu
100 m1 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
100 m1 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
200 m4 minHaigla
1000 m16 minVeterinaaria
2,0 km31 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
4 km9 minKeskkond
Raudtee
2,7 km7 minPhoto Tour