Müükapartment
2-room apartment in Šiauliai
74 000 €
1671 €/m²
Šiauliai, Centras, Vilniaus g.
2
Toad kokku
44.29 m²
Elamispind
Ehitusaasta1967
Korrus2 / 5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: aruodas.lt
Asukoht
Šiauliai, Centras, Vilniaus g.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,4 km6 minLennujaam
114 km5.0hHaridus
Lasteaed
0 m1 minÜlikool
2,0 km31 minRaamatukogu
1,2 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
1,4 km21 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
600 m9 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
2,5 km7 minKeskkond
Raudtee
400 m6 minPhoto Tour