Müükapartment
2-bedroom apartment in Leuven
375 000 €
4213 €/m²
Burgem. Stanislas De Rijcklaan 60 102
2
Magamistoad
1
Vannitoad
89 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Ehitusaasta1993
SeisukordHea
Korrus1 / 2
Lisaomadused
Lift
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: weinvest.be
Energiatõhusus
Energiaklass
107 kWh/m²/yrB
Class B — 107 kWh/m²/yr
Asukoht
Burgem. Stanislas De Rijcklaan 60 102
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
500 m8 minLennujaam
13 km33 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minKeskkool
16 km42 minÜlikool
600 m10 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
300 m5 minRestoran
400 m6 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
200 m3 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
3 km9 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
300 m5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.