Müükhouse
Bungalow with Extensive Garden in Stekene
299 000 €
3020 €/m²
Vlasrootstraat 127
3
Magamistoad
1
Vannitoad
99 m²
Elamispind
1,3 m²
Krunt
Kirjeldus
This bungalow in Stekene features three bedrooms and one bathroom, with a total living space of 99 m². The property includes a spacious, private garden with mature trees and ample greenery, alongside a large storage/garage space offering multiple uses. Situated on a quiet street, it provides easy access to local amenities and public transport.
Ehitusaasta1970
SeisukordVäga hea
Korrust0
Energiaklass
737 kWh/m²/yrF
Class F — 737 kWh/m²/yr
Asukoht
Vlasrootstraat 127
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1000 m15 minRaudteejaam
5 km14 minLennujaam
42 km1.8hHaridus
Lasteaed
1,9 km30 minKeskkool
24 km1.1hÜlikool
22 km58 minRaamatukogu
1,3 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,3 km21 minToidupood
2,0 km31 minRestoran
2,0 km5 minPank
2,2 km6 minTervishoid
Apteek
2,0 km31 minArst
2,2 km6 minHaigla
6 km15 minVeterinaaria
2,1 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
1,7 km27 minRand
4 km11 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.