One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Kõik kuulutused
  3. 3 magamistoaga maja asukohas Mathon
1 / 18
MüükMaja

3-bedroom house in Mathon

1 165 949 €
7773 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 20. aug 2026

3
Magamistoad
2
Vannitoad
150 m²
Elamispind
484 m²
Krunt

Lisaomadused

Maavaade
Metsavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: jamesedition.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 20. aug 2026 · 35 päeva
Alghind1 168 324 €7789 € /m²
Muutus-2375 €-0.2% 35 päeva jooksul
Praegune1 165 949 €7773 € /m²
1 168 324 €1 165 949 €20. aug3. sept20. septTäna
20. aug 20261 168 324 €7789 € /m²Algne
3. sept 20261 164 394 €7763 € /m²-0.3%
20. sept 20261 165 949 €7773 € /m²+0.1%

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
4 km
Lennujaam
57 km

Haridus

Lasteaed
6 km
Algkool
Lähedal
Keskkool
9 km
Ülikool
14 km
Raamatukogu
4 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
4 km
Toidupood
4 km
Restoran
Lähedal
Pank
4 km

Tervishoid

Apteek
4 km
Arst
Lähedal
Haigla
5 km
Veterinaaria
5 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
21 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
4 km
Kuulutuse allikad
JamesEditionJamesEditionAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Chartwell Noble Ltd
Viide: 4f9638ab-809b-42d3-8a01-4bd85cfa727d

Photo Tour

Õhuvaade - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

land plot

Aed - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

garden

Magamistoad - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

bedroom

Söögituba - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

dining room

Välivaade - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

driveway

Terrass - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

terrace patio

Elutuba - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

living room

Magamistoad - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

bedroom

Elutuba - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

living room

Elutuba - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

living room

Kabinet - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

home office

Elutuba - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

living room

Välivaade - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

facade

Õhuvaade - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

land plot

Õhuvaade - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

land plot

Õhuvaade - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

land plot

Õhuvaade - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

land plot

Aed - 3 magamistoaga maja asukohas Mathon

garden

3 magamistoaga maja asukohas Mathon
1 165 949 €7773 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Saada päring ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastuse saad otse oma postkasti.

3 magamistoaga maja asukohas Mathon
Mathon · 150 m² · 3 magamistuba

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com