Taani
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Taani
  3. Recreational Land with Water Access in Hurup Thy

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 3
Maa/krundidEhituskruntPuhkemaa

Recreational Land with Water Access in Hurup Thy

129 000 DKK ≈ 17 256 €
106 DKK/m² ≈ 14 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 14. mai 2026

Træløbervej 11, 7760 Hurup Thy
1218 m²
Elamispind
1218 m²
Krunt

Kirjeldus

This recreational land plot is located in a serene summerhouse area near Helligsø Draget, close to the Limfjorden. The area is characterized by open landscapes and a rich wildlife presence, offering a private and tranquil atmosphere. The location provides easy access to the fjord, beaches, and natural experiences, while being conveniently close to Hurup Thy's amenities.

Lisaomadused

Maavaade
Metsavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: boligsiden.dk

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Træløbervej 11, 7760 Hurup Thy
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
8 km22 min
Raudteejaam
16 km40 min
Lennujaam
100 km4.3h

Haridus

Lasteaed
9 km23 min
Ülikool
32 km1.4h
Raamatukogu
9 km23 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
8 km22 min
Toidupood
8 km21 min
Pank
8 km22 min

Tervishoid

Apteek
8 km21 min
Arst
9 km22 min
Haigla
15 km39 min

Vaba aeg ja loodus

Park
4 km10 min
Rand
2,2 km6 min

Keskkond

Raudtee
250 m4 min

Photo Tour

Aed - Recreational Land with Water Access in Hurup Thy

land plot

Aed - Recreational Land with Water Access in Hurup Thy

land plot

Aed - Recreational Land with Water Access in Hurup Thy

land plot

Recreational Land with Water Access in Hurup Thy
129 000 DKK ≈ 17 256 €106 DKK/m² ≈ 14 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor