Horvaatia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Horvaatia
  3. Building Plot with Started Construction in Labin
1 / 2
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Building Plot with Started Construction in Labin

140 000 €
1167 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 28. aug 2026

4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
120 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
1400 m²
Aed

Kirjeldus

This building plot in Labin includes the started construction of a single-story house with a valid building permit. The property features a modern design with a spacious open-plan living area, two bedrooms, and a covered terrace. It is located in a peaceful setting, only 3 km from the town centre.

SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus0 / 1

Lisaomadused

Maavaade
Sisustatud köök

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: realestatecroatia.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
21 km
Lennujaam
26 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
33 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
26 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal
Kuulutuse allikad
RealestatecroatiaRealestatecroatiaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
ALEA IMMOBILIEN
Viide: 2180

Photo Tour

Aed - Building Plot with Started Construction in Labin

land plot

Aed - Building Plot with Started Construction in Labin

land plot

Building Plot with Started Construction in Labin
140 000 €1167 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Saada päring ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastuse saad otse oma postkasti.

Building Plot with Started Construction in Labin
LABIN · 120 m² · 2 magamistuba

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com