Horvaatia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Horvaatia
  3. Building Plot with Sea View in Dobreć
1 / 2
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Building Plot with Sea View in Dobreć

250 000 €

One Place'is esimest korda nähtud: 1. sept 2026

1339 m²
Krunt

Kirjeldus

This building plot in Dobreć offers panoramic views of Kvarner Bay and is situated in a quiet cul-de-sac. The 1,339 m² plot is in the M11 zone, allowing for the construction of a contemporary Mediterranean villa or residential building.

OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Merevaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: realitica.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
4 km
Raudteejaam
16 km
Lennujaam
20 km

Haridus

Lasteaed
7 km
Ülikool
20 km
Raamatukogu
18 km

Kaubandus ja teenused

Toidupood
Lähedal
Restoran
9 km

Tervishoid

Apteek
10 km
Arst
7 km
Haigla
23 km

Vaba aeg ja loodus

Park
3 km
Rand
6 km
Kuulutuse allikad
RealiticaRealiticaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
kaiser-immobilien.hr/list...
Viide: 101-368

Photo Tour

Õhuvaade - Building Plot with Sea View in Dobreć

facade

Õhuvaade - Building Plot with Sea View in Dobreć

facade

Building Plot with Sea View in Dobreć
250 000 €
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Saada päring ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastuse saad otse oma postkasti.

Building Plot with Sea View in Dobreć
Opatija

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com