One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Building Plot with Garden in Myjava
1 / 10
MüükMaa/krundid

Building Plot with Garden in Myjava

137 410 €
1963 m²
Krunt

Kirjeldus

This building plot in Myjava is ideal for constructing a family home for permanent residence. The land measures 1,963 m², with a gently sloping terrain and an east-west orientation. It is located in a quiet, peripheral part of the town, offering privacy and comfort, with nearby engineering networks and an asphalt access road maintained year-round.

OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Maavaade
Metsavaade
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: zoznamrealit.sk

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
67 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
31 km
Raamatukogu
4 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
10 km
Haigla
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
9 km

Keskkond

Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Aed - Building Plot with Garden in Myjava

land plot

Õhuvaade - Building Plot with Garden in Myjava

land plot

Õhuvaade - Building Plot with Garden in Myjava

land plot

Aed - Building Plot with Garden in Myjava

land plot

Õhuvaade - Building Plot with Garden in Myjava

land plot

Aed - Building Plot with Garden in Myjava

land plot

Õhuvaade - Building Plot with Garden in Myjava

land plot

Õhuvaade - Building Plot with Garden in Myjava

land plot

Õhuvaade - Building Plot with Garden in Myjava

land plot

Õhuvaade - Building Plot with Garden in Myjava

land plot

Building Plot with Garden in Myjava
137 410 €
Meeldib? Võta ühendust
Zoznamrealit Sk
Avaldaja
TIMA Real, s.r.o.
Bc. Patrik Šedivý
Viide: 1001071
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.