One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Building Plot with Forest View in Dolnik
MüükMaa/krundid

Building Plot with Forest View in Dolnik

70 550 PLN ≈ 16 311 €
830 m²
Krunt

Kirjeldus

This plot for sale is located in Dolnik, within the Krajenka municipality and Złotów county. The plot offers a forest view and spans an area of 830 m². It is situated in a rural setting, providing potential for development.

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: adresowo.pl

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
5 km
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
71 km

Haridus

Lasteaed
6 km
Ülikool
16 km
Raamatukogu
6 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
5 km
Toidupood
3 km
Restoran
6 km
Pank
6 km

Tervishoid

Apteek
6 km
Arst
6 km
Haigla
13 km

Vaba aeg ja loodus

Park
6 km
Rand
5 km

Keskkond

Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Plaan - Building Plot with Forest View in Dolnik
Building Plot with Forest View in Dolnik
70 550 PLN ≈ 16 311 €
Meeldib? Võta ühendust
Adresowo Pl
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.