Horvaatia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Horvaatia
  3. Building Plot in Raba, Kremena
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Building Plot in Raba, Kremena

125 000 €

One Place'is esimest korda nähtud: 1. sept 2026

400 m²
Krunt

Kirjeldus

This building plot is located in Raba, Kremena, with a size of 400 m². The plot offers the potential to form a construction plot of 400-450 m², subject to agreement with neighboring plot owners. Excavations from the main road have been completed.

OmandTäis

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: realitica.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
23 km

Haridus

Ülikool
17 km
Raamatukogu
17 km

Kaubandus ja teenused

Toidupood
Lähedal
Restoran
6 km

Tervishoid

Arst
9 km
Haigla
16 km

Vaba aeg ja loodus

Rand
12 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
RealiticaRealiticaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
eurovilla.hr/en/property/...
Viide: 138178

Photo Tour

Õhuvaade - Building Plot in Raba, Kremena

land plot

Building Plot in Raba, Kremena
125 000 €
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Building Plot in Raba, Kremena
Slivno

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor