Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Building Land in Vandré
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Building Land in Vandré

67 500 €

One Place'is esimest korda nähtud: 26. aug 2026

1220 m²
Krunt

Kirjeldus

This building land in Vandré offers a peaceful rural setting while remaining close to essential amenities. The 805 m² constructible area provides ample space for a custom-built home. A valid planning permit is in place, and there is an option to purchase an additional 3515 m² meadow.

OmandTäis

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: etreproprio.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
7 km
Lennujaam
35 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
6 km
Ülikool
31 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
5 km
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
6 km

Tervishoid

Apteek
4 km
Arst
6 km
Haigla
18 km
Veterinaaria
6 km

Vaba aeg ja loodus

Park
4 km
Rand
23 km
Kuulutuse allikad
Être ProprioÊtre ProprioAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Safti
Viide: 1704055

Photo Tour

Plaan - Building Land in Vandré
Building Land in Vandré
67 500 €
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Saada päring ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastuse saad otse oma postkasti.

Building Land in Vandré
Vandre

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com