One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Building Land in De Arrayanes
1 / 7
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Building Land in De Arrayanes

18 000 €
106 €/m²
170 m²
Elamispind
170 m²
Krunt

Kirjeldus

This undeveloped urban plot is located on Carretera Arrayanes in Linares. The land covers approximately 170m² and is classified as building land. It is situated in a residential area, offering potential for development.

SeisukordUus
OmandTäis

Lisaomadused

Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: fotocasa.es

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

999 kWh/m²/a
G
Class G: 999 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

999 kg CO²/m²/a
G
Class G: 999 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Lennujaam
103 km

Haridus

Lasteaed
9 km
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
6 km
Restoran
Lähedal
Pank
6 km

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
33 km

Keskkond

Suurem tee
3 km

Photo Tour

Aed - Building Land in De Arrayanes

land plot

Aed - Building Land in De Arrayanes

courtyard

Aed - Building Land in De Arrayanes

land plot

Aed - Building Land in De Arrayanes

land plot

Aed - Building Land in De Arrayanes

courtyard

Aed - Building Land in De Arrayanes

land plot

Building Land in De Arrayanes
Building Land in De Arrayanes
18 000 €
106 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Fotocasa
Avaldaja
BUSCOMICASA.ES
OSUNA MEDINA EDUARDO
Viide: MM-250501
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.