Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Building Land in Cestas

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
Maa/krundidEhituskrunt

Building Land in Cestas

315 000 €
380 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 20. mai 2026

829 m²
Elamispind
829 m²
Krunt

Kirjeldus

This plot of land, located in Cestas, offers 829 m² for development. Situated in a quiet residential area, it is a short walk from the town centre and close to local shops and schools. LES MAS D'ARGUIN provides a range of services including personalised house plans, choice of heating systems, and high-quality materials, ensuring compliance with the new RE 2020 standards.

Lisaomadused

Aed

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: etreproprio.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
4 km
Lennujaam
9 km

Haridus

Lasteaed
5 km
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
8 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
5 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
5 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
3 km

Photo Tour

Aed - Building Land in Cestas

land plot

Building Land in Cestas
315 000 €380 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor