Müükland
Building Land in Central Cartaxo
750 000 €
682 €/m²
1100 m²
Elamispind
1100 m²
Krunt
Kirjeldus
This property comprises five plots of 220 m² each, located in the Urbanizacao Terreno da Feira, Valmosqueiro, Cartaxo. The land is part of a licensed subdivision, offering legal security and ease of permitting. Situated centrally, it is close to local amenities and transport routes, with a high energy rating of A.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
3 kmLennujaam
49 kmHaridus
Lasteaed
3 kmÜlikool
11 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

land plot

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.