Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Building Land with Modern House in La Demie
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Building Land with Modern House in La Demie

30 800 €
50 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 25. apr 2026

616 m²
Elamispind
616 m²
Krunt

Kirjeldus

This property comprises a 616 m² building land with a modern house, featuring 79 m² spread over four rooms, including three bedrooms. The land is fully serviced and offers a superb open view with a sunny exposure, ideal for building a personal project. Located in La Demie, Haute-Saône, the property is close to all amenities and provides a peaceful environment in a nature-rich commune.

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: etreproprio.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
4 km
Lennujaam
100 km

Haridus

Lasteaed
4 km
Algkool
Lähedal
Keskkool
4 km
Ülikool
6 km
Raamatukogu
4 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
3 km
Toidupood
3 km
Restoran
3 km
Pank
3 km

Tervishoid

Apteek
3 km
Arst
Lähedal
Haigla
6 km
Veterinaaria
4 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
6 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
4 km
Kuulutuse allikad
Être ProprioÊtre ProprioAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Maisons Babeau Seguin Agence De Vesoul
Viide: 25321104

Photo Tour

Aed - Building Land with Modern House in La Demie

land plot

Building Land with Modern House in La Demie
30 800 €50 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Building Land with Modern House in La Demie
La Demie · 616 m²

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor