One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Buildable Plot with Utilities in Garbce
1 / 5
MüükMaa/krundid

Buildable Plot with Utilities in Garbce

140 000 PLN ≈ 32 468 €
169 PLN/m² ≈ 39 €/m²
827 m²
Elamispind

Kirjeldus

This buildable plot covers an area of 2,827 square metres, located in Garbce, approximately 3 km from Żmigrod and 9 km from Rawicz. The plot, measuring approximately 35 x 75 metres, is designated as a residential and service plot with approved MPZP. It is equipped with essential utilities including electricity, water, and sewage, and has an asphalt access road.

Lisaomadused

Maavaade
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: adresowo.pl

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
45 km

Haridus

Lasteaed
5 km
Ülikool
16 km
Raamatukogu
3 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
3 km
Toidupood
4 km
Restoran
3 km
Pank
5 km

Tervishoid

Apteek
5 km
Arst
5 km
Haigla
6 km

Vaba aeg ja loodus

Park
3 km
Rand
5 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Aed - Buildable Plot with Utilities in Garbce

land plot

Aed - Buildable Plot with Utilities in Garbce

land plot

Aed - Buildable Plot with Utilities in Garbce

land plot

Aed - Buildable Plot with Utilities in Garbce

land plot

Buildable Plot with Utilities in Garbce
Buildable Plot with Utilities in Garbce
140 000 PLN ≈ 32 468 €
169 PLN/m² ≈ 39 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Adresowo Pl
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.