Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Building Land with South Orientation in Eringhem
Pildid puuduvad
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Building Land with South Orientation in Eringhem

89 500 €
175 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 30. apr 2026

511 m²
Elamispind
511 m²
Krunt
Lõuna
Suund

Kirjeldus

This building land parcel is 511 m², located in Eringhem with a south orientation, ensuring ample sunlight throughout the day. The land is viabilised, connected to electricity, water, and sewage networks, facilitating immediate construction. Situated in a tranquil residential area, it is close to amenities and schools, offering an ideal setting for families or those seeking peace and nature.

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
5 km
Lennujaam
63 km

Haridus

Lasteaed
8 km
Algkool
Lähedal
Keskkool
5 km
Ülikool
15 km
Raamatukogu
4 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
3 km
Toidupood
3 km
Restoran
4 km
Kaubanduskeskus
13 km
Pank
4 km

Tervishoid

Apteek
4 km
Arst
5 km
Haigla
12 km
Veterinaaria
3 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
15 km

Keskkond

Raudtee
5 km
Kuulutuse allikad
Être ProprioÊtre ProprioAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Iad France
Romain Brumachon
Viide: 2010278
Building Land with South Orientation in Eringhem
89 500 €175 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Building Land with South Orientation in Eringhem
Eringhem · 511 m²

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor