Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Buildable Land with Garden in Saint-Mesmin

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 4
Maa/krundidEhituskrunt

Buildable Land with Garden in Saint-Mesmin

36 000 €

One Place'is esimest korda nähtud: 8. nov 2025

700 m²
Krunt

Kirjeldus

This plot of land, located in the heart of Saint-Mesmin, is approximately 700m² and is buildable, though not currently serviced. The area is not classified, and utilities are accessible nearby. An additional 800m² of buildable land with a traditional barn is available for purchase.

OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Maavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: logic-immo.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
17 km
Lennujaam
113 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
9 km
Ülikool
19 km
Raamatukogu
8 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
9 km
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
17 km
Pank
8 km

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
17 km
Veterinaaria
6 km

Vaba aeg ja loodus

Park
7 km
Rand
15 km

Keskkond

Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Aed - Buildable Land with Garden in Saint-Mesmin

land plot

Aed - Buildable Land with Garden in Saint-Mesmin

garden

Aed - Buildable Land with Garden in Saint-Mesmin

land plot

Aed - Buildable Land with Garden in Saint-Mesmin

garden

Buildable Land with Garden in Saint-Mesmin
36 000 €

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor