Pildid puuduvad
Müükland
Buildable Plot with Garden in Boissise-La-Bertrand
125 000 €
278 €/m²
450 m²
Elamispind
450 m²
Krunt
Kirjeldus
This 450 m² plot in Boissise-la-Bertrand offers the opportunity to construct a home in a sought-after residential area. The property is conveniently located near Créteil, with major autoroutes within 7-9 km. Local amenities include a primary school, restaurants, and shops within a 10-minute walk.
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
25 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmKeskkond
Raudtee
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.