Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Buildable Plot with Existing Structure in Brasparts Centre

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 2
Maa/krundidEhituskruntEhitisega kruntVaremetega krunt

Buildable Plot with Existing Structure in Brasparts Centre

40 000 €
303 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 20. apr 2026

132 m²
Elamispind
132 m²
Krunt
Lääs
Suund

Kirjeldus

This buildable plot features an existing structure with potential for rehabilitation, situated in the centre of Brasparts. The 132 m² plot includes a garage and is close to local amenities, with water and sewerage networks at the property boundary. The plot is fully enclosed and has a westerly orientation.

Lisaomadused

Aed
Parkla

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: etreproprio.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

G
Class G

Kasvuhoonegaaside klassKHG

C
Class C

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Raudteejaam
11 km
Lennujaam
36 km

Haridus

Lasteaed
8 km
Algkool
Lähedal
Keskkool
8 km
Ülikool
33 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
9 km
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
8 km

Tervishoid

Apteek
8 km
Arst
7 km
Haigla
12 km
Veterinaaria
9 km

Vaba aeg ja loodus

Park
5 km
Rand
8 km

Photo Tour

Välivaade - Buildable Plot with Existing Structure in Brasparts Centre

facade

Aed - Buildable Plot with Existing Structure in Brasparts Centre

garden

Buildable Plot with Existing Structure in Brasparts Centre
40 000 €303 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor