Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Building Land with Garage in Biscarrosse Bourg

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 5
Maa/krundidEhituskruntEhitisega krunt

Building Land with Garage in Biscarrosse Bourg

244 900 €
294 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 16. juuni 2026

833 m²
Elamispind
833 m²
Krunt

Kirjeldus

This plot of building land is located in a sought-after area of Biscarrosse Bourg. It includes a partially constructed garage with potential for conversion to residential use, subject to a 30% floor space ratio. The land offers various possibilities for development, with parking and garden space available.

Lisaomadused

Aed
Maavaade
Parkla

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: etreproprio.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
19 km
Lennujaam
58 km

Haridus

Lasteaed
9 km
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
40 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
25 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
24 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Photo Tour

Aed - Building Land with Garage in Biscarrosse Bourg

land plot

Aed - Building Land with Garage in Biscarrosse Bourg

garden

Terrass - Building Land with Garage in Biscarrosse Bourg

terrace patio

Terrass - Building Land with Garage in Biscarrosse Bourg

terrace patio

Aed - Building Land with Garage in Biscarrosse Bourg

garden

Building Land with Garage in Biscarrosse Bourg
244 900 €294 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor