Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Buildable Plot near Loudéac

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
Pildid puuduvad
Maa/krundid

Buildable Plot near Loudéac

31 521 €
57 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 26. mai 2026

553 m²
Elamispind
553 m²
Krunt

Kirjeldus

This 553 m² buildable plot is located in Merdrignac, central Brittany, offering a tranquil environment ideal for a family project. It is conveniently situated near essential amenities such as a bakery, supermarket, pharmacy, and bank, with schools, medical services, and administrative services easily accessible. The plot is well-connected via the RN164, approximately 1 hour from Rennes and 45 minutes from Saint-Brieuc.

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
51 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
25 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
6 km
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
7 km
Haigla
14 km

Vaba aeg ja loodus

Park
7 km
Rand
18 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Buildable Plot near Loudéac
31 521 €57 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com