Müükapartment
Bright Two-Bedroom Flat in Vienne Centre
126 000 €
2186 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
57.63 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat features a spacious 38 m² living area with south-facing exposure. The property is situated in the heart of Vienne, close to local amenities and cultural sites. Some renovation work is required, offering an opportunity to personalise the interior.
SeisukordVajab remonti
OmandKaasomand
Korrus2 / 3
Lisaomadused
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: proprietes-privees.com
Energiatõhusus
Energiaklass
358 kWh/m²/yrF
Class F — 358 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
14 kg CO²/m²/yrC
Class C — 14 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
24 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
20 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
11 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee
4 kmPhoto Tour

Bright Two-Bedroom Flat in Vienne Centre
126 000 €
2186 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Thierry COLL
Propriétés Privées
Viide: 0105TC434055TCL
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 3. veebr 2026 | 131 000 € | 2298 € / m² | Algne |
| 9. apr 2026 | 126 000 € | 2211 € / m² | -3.8% |