Müükapartment
Bright T3 Flat with Parking in Chavanoz Village
169 900 €
2393 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
71 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This T3 flat, located on the first floor of a well-maintained five-apartment building in the tranquil residential area of Chavanoz Village, offers approximately 71 m² of space. The interior features a spacious, bright living area with an open-plan kitchen, two large bedrooms, and a bathroom with a bath. Additional amenities include a private parking space, a 6 m² storage unit, and a secure residen...
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1 / 3
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
7 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
3 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
13 kmVeterinaaria

bedroom
Bright T3 Flat with Parking in Chavanoz Village
169 900 €
2393 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
RECHERCHE APPARTEMENT OU MAISON
Viide: 1152
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 15. apr 2026 | 180 000 € | 2535 € / m² | Algne |
| 13. mai 2026 | 169 900 € | 2393 € / m² | -5.6% |