Müükapartment
Bright Studio with Terrace in Liège
Alates 139 000 €
2317 €/m²
Boulevard Frankignoul 3c, 4020 Liège
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
60 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
8 m²
Terrass
Kirjeldus
This 60 m² studio apartment features one bedroom and is located in Liège, close to the Médiacité and nearby amenities. It includes a spacious living area with a separate sleeping area, a fitted kitchen, a bathroom, and an 8 m² terrace. The property offers an indoor parking space and is equipped with double-glazed windows and gas heating.
SeisukordVäga hea
Korrus1 / 3
Energiaklass
133 kWh/m²/yrB
Class B — 133 kWh/m²/yr
Asukoht
Boulevard Frankignoul 3c, 4020 Liège
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,5 km24 minLennujaam
32 km1.4hHaridus
Lasteaed
200 m4 minAlgkool
800 m12 minKeskkool
1000 m15 minÜlikool
1,3 km20 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
300 m5 minRestoran
100 m2 minKaubanduskeskus
7 km18 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
400 m7 minHaigla
700 m10 minVeterinaaria
100 m1 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
17 km43 minKeskkond
Suurem tee
4 km9 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.