Müükapartment
Bright Studio with Parking in Puteaux
269 000 €
9276 €/m²
1
Toad kokku
29 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom studio, located on the first floor of a well-maintained 2013 building, offers a bright living space with a semi-open kitchen. The property includes a bathroom with toilet and a storage closet. A parking space is available for an additional fee. The building features an elevator, intercom, and digicode, with controlled monthly charges including heating and water.
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus1 / 6
Energiaklass
107 kWh/m²/yrB
Class B — 107 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
18 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.