Müükapartment
Bright One-Bedroom Apartment with Terrace in Waterfront Area
320 000 €
4848 €/m²
Bisschopstraat 13602
1
Magamistoad
1
Vannitoad
66 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
10 m²
Terrass
Kirjeldus
This one-bedroom apartment features a spacious living room with a terrace, benefiting from a high floor location with abundant natural light and views. The property is situated near waterfront, with a practical storage area adjacent to the kitchen.
Ehitusaasta2005
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus6
Energiaklass
95 kWh/m²/yrA
Class A — 95 kWh/m²/yr
Asukoht
Bisschopstraat 13602
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,2 km19 minLennujaam
52 km2.3hHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
1000 m15 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
300 m5 minHaigla
500 m8 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
3 km9 minKeskkond
Suurem tee
1000 m15 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.