Müükapartment
Bright Flat with Two Balconies in Gray
80 000 €
1127 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
71 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
3,5 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat offers two balconies, one of 3.5 m² and another of 3 m². The property is situated on the second floor of a small copropriété, close to local amenities and public transport, with easy parking available.
Ehitusaasta1965
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus2 / 4
Lisaomadused
Linnaavaade
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, lesiteimmo.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
29 kmLennujaam
137 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
35 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
23 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmKeskkond

Bright Flat with Two Balconies in Gray
80 000 €
1127 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 3. nov 2025 | 95 500 € | 1346 € / m² | Algne |
| 24. dets 2025 | 92 500 € | 1303 € / m² | -3.1% |
| 7. jaan 2026 | 90 000 € | 1268 € / m² | -2.7% |
| 8. veebr 2026 | 85 000 € | 1214 € / m² | -5.6% |
| 9. veebr 2026 | 95 500 € | 1364 € / m² | +12.4% |
| 18. veebr 2026 | 85 000 € | 1197 € / m² | -11.0% |
| 23. veebr 2026 | 95 500 € | 1364 € / m² | +12.4% |
| 4. märts 2026 | 85 000 € | 1197 € / m² | -11.0% |
| 9. märts 2026 | 95 500 € | 1364 € / m² | +12.4% |
| 18. märts 2026 | 85 000 € | 1197 € / m² | -11.0% |
| 23. märts 2026 | 80 000 € | 1143 € / m² | -5.9% |