Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar
1 / 24
ÜürKorterEsimesel korruselDupleks

Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

800 € / kuus
9 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 7. veebr 2026

4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
90 m²
Elamispind

Kirjeldus

This duplex apartment offers three bedrooms, two bathrooms, and is located on the upper floor of a house. The property features a spacious living room, a fully equipped kitchen, and all rooms are air-conditioned with mosquito nets. It is available for rent from September to May, providing a comfortable and well-ventilated living space.

Lisaomadused

Aed
Konditsioneer
Maavaade
Möbleeritud
Parkla
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: thinkspain.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

E
Class E

Kasvuhoonegaaside klassKHG

E
Class E

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
11 km
Lennujaam
55 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal
Kuulutuse allikad
ThinkSpainThinkSpainAvaneb uuel vahekaardil
Viide: 9163036

Photo Tour

Aed - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

land plot

Vannitoad - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

bathroom

Elutuba - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

living room

Magamistoad - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

bedroom

Köök - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

kitchen

Elutuba - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

living room

Vannitoad - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

bathroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

bedroom

Söögituba - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

dining room

Elutuba - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

living room

Aed - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

land plot

Köök - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

kitchen

Söögituba - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

dining room

Välivaade - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

facade

Magamistoad - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

bedroom

Välivaade - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

facade

Magamistoad - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

bedroom

Esik - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

hallway entrance

Rõdu - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

balcony

Magamistoad - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

bedroom

Vannitoad - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

bathroom

Esik - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

hallway entrance

Vannitoad - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

bathroom

Esik - Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar

hallway entrance

Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar
800 € / kuus9 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Duplex Apartment with Air Conditioning in Mojácar
Mojácar · 90 m² · 3 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor